خانه

خانه

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی

خدمات طراحی وب سایت

کسب و کارها و عصر جدید:

قطعا در عصر جدید که عصر تکنولوژیست حضور کسب و کارها در اینترنت نیز ضروریست و قطعاً کسب و کارهایی موفق تر هستند که در کنار کسب و کار سنتی خود، در اینترنت نیز حضور دارند و کسب و کار خود را در اینترنت نیز معرفی نموده و گسترش می دهند. جستجوی کالای مختلف در اینترنت توسط کاربران موجب این شده است که کسب و کارهای سنتی به حضور در اینترنت نیز روی بیاورند و از این طریق نیز کسب درآمد و بازاریابی داشته باشند.

فواید داشتن وب سایت در کسب و کارها:

توصیه بسیار مهم به کسب و کارها:

توصیه بسیار مهمی برای کسب و کارها دارم و اون اینه که اساس و چهارچوب کسب و کارتون رو در اینترنت حتما وب سایت قرار بدید نه شبکه های اجتماعی. علت اون هم اینه که مالکیت شبکه های اجتماعی در دست ما نیست و علاوه بر این هیچ ضمانتی از طرف اون ها در حفظ اطلاعات ما نیست و همچنین قوانین و الگوریتم های متغیری که یه مدت یه بار ممکنه در این شبکه های اجتماعی وجود داشته باشه نیز دال بر اهمیت این موضوعه؛ همچنین در برخی کشورها ممکنه قوانین فیلترینگ وجود داشته باشه که این موضوع نیز در این رابطه دخیله. بنابر این توصیه بسیار مهم بنده به کسب و کارهای محترم اینه اگه در فضای مجازی هم می خواهید حضور داشته باشید که لازمه حتما حضور داشته باشید، اساس کسب و کارتون رو حتما وب سایت قرار بدید. با آرزوی موفقیت برای صاحبین تمامی کسب و کارهای عزیز.

تعرفه طراحی وب سایت:

سعی بنده همواره ارائه خدمات و محصولات با کیفیت اعم از طراحی، پشتیبانی، هاست و … می باشد که با حفظ تمامی این ها تعرفه ها را نیز پایین ترین حد ممکن ارائه می نمایم و پایین بودم تعرفه های بنده دلیل بر کیفیت پایین آن ها نیست. 

همچنین تعرفه طراحی وب سایت را در نهایت به صورت توافقی اعلام می نمایم تا جایی که امکان دارد دو طرف یعنی بنده  و مشتری گرامی راضی باشیم.

در حال حاضر تعرفه پایه طراحی وب سایت توسط بنده 800 هزار تومان است که بسته به نوع وب سایت و زمانی که صرف آن می شود می تواند این تعرفه کمتر و یا بیشتر شود.

وب سایت هایی را که طراحی می نمایم تا 6 ماه پشتیبانی آموزشی رایگان می نمایم (به صورت کاملا غیر حضوری) و پشتیبانی فنی آن ها دائمی و رایگان می باشد.