خانه

خانه

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی

درباره طرح:

در راستای رضایت هرچه بیشتر مشتریان گرامی، طراحی وب سایت به صورت قسطی نیز انجام می شود و مشتریانی که به هر دلیلی تمایل به استفاده از این طرح می باشند می توانند از این خدمت نیز استفاده نمایند.

انجام بدون دریافت سود اضافی:

هیچ گونه سود اضافی جهت انجام این خدمت دریافت نخواهد شد.

روش دریافت وجه و چک ها:

پرداخت نقدی ثبت دامنه و هاست از طریق پورتال مشتریان در وب سایت و از روش پرداخت اینترنتی انجام می شود و دریافت چک ها از طریق پست به آدرس ما که در وب سایت درج شده است صورت می پذیرد.

نکات در خصوص صدور چک ها:

لازم است صدور چک ها با دقت لازم و به صورت کامل انجام شود و چک های جدید در سامانه صیاد حتما ثبت شده باشند و دریافت اطلاعات من جهت ثبت در سامانه صیاد از طریق تماس با من انجام خواهد شد.

در خصوص مشکلات احتمالی در چک های ارسالی:

در خصوص چک هایی که به هر دلیلی دچار مشکلی می باشند و نیاز به عودت به مشتریان گرامی از طریق پست دارند، هزینه ارسال پستی و عودت این چک ها بر عهده مشتریان گرامی می باشد.

نکات مهم:

زمان شروع طراحی وب سایت پس از پرداخت هزینه های ثبت دامنه و هاست و دریافت چک ها می باشد و در خصوص چک ها در صورتی که پس از استعلام، خوش حسابی صادر کننده چک مشخص گردید که قطعاً تمامی مشتریان گرامی خوش حساب می باشند و مشکلی در صدور چک ها وجود نداشت کار طراحی وب سایت آغاز خواهد شد.

لازم به ذکر است هزینه های پرداختی جهت ثبت دامنه و هاست به هیچ وجه قابل عودت نمی باشند و لازم است مشتریان گرامی حتما به این نکته توجه داشته باشند و در نهایت در صورتی که نیاز به انتقال دامنه و هاست به پنل کاربری جدیدی که مشتریان گرامی معرفی می نمایند، کلیه هزینه های انتقال بر عهده مشتریان گرامی می باشد.

پرداخت هزینه های ثبت دامنه و هاست
صدور چک اول به مبلغ 500 هزار تومان (ماه اول)
صدور چک دوم به مبلغ 500 هزار تومان (ماه دوم)
صدور چک دوم به مبلغ 500 هزار تومان (ماه سوم)
صدور چک دوم به مبلغ 500 هزار تومان (ماه چهارم)