خانه

خانه

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی

اهمیت محتوا برای وب سایت

ارزش وب سایت ها به محتوای آن هاست و وب سایت های بدون محتوا ارزشی ندارند. ارزشمندترین فاکتور سئو در وب سایت ها محتوا است. فروشگاهی را در نظر بگیرید که تابلویی بسیار شیک بر ورودی آن نصب شده است و داخل آن فروشگاه از دکورهای بسیار زیبا و نورپردازی های بسیار زیبایی  استفاده شده است، ولی داخل آن هیچ گونه جنسی وجود ندارد، خب به نظر شما این فروشگاه به چه مقدار در جذب مشتری می تواند موفق باشد؟ قطعاً پاسخ شما این است: صفر. وقتی مشتریان وارد این فروشگاه می شوند برای خرید وارد می شوند نه مشاهده جزئیات این فروشگاه، بنابر این وقتی آن را بدون جنس می بینند فروشگاه را ترک می کنند. وب سایت های بدون محتوان نیز دقیقاً به همین شکل هستند. ظاهر خوب وب سایت درست است که می تواند در جذب بازدیدکنندگان مفید باشد ولی این وب سایت وقتی محتوایی داخل آن نباشد بازدیدکنندگان آن با مشاهده این وضعیت وب سایت را ترک می کنند.

پس نتیجه می گیریم که: وب سایت بدون محتوا برای بازدیدکنندگان آن و در راستای آن برای گوگل ارزشی ندارد.

قرار دادن محتوا در وب سایت نباید به صورت رگباری در یک زمان مشخص باشد و همواره لازم است محتواها را در وب سایت خود آهسته و پیوسته درج نمایید.

همواره توجه داشته باشد که محتوای با کیفیت را در وب سایت خود قرار دهید تا برای کاربران وب سایت شما و گوگل ارزشمند باشد. به هیچ وجه محتوا را از وب سایت های دیگر کپی برداری نکنید که در این زمینه توسط گوگل جریمه خواهید شد بدین صورت که وب سایت شما در هر جایگاهی در گوگل قرار دارد، بسته به نوع کپی برداری خود به جایگاه های پائین تری توسط گوگل منتقل می شود و در برخی موارد به طور کامل از نتایج گوگل حذف خواهد شد. در مواردی ممکن است نیاز به این باشد که مطلبی از وب سایتی را در وب سایت خود قرار دهید، حتی الامکان سعی نمایید لینک آن مطلب از آن وب سایت را در محتوای خود قرار دهید و آن را به عنوان “منبع” ذکر کنید و اگر فقط به مقداری از مطالب صفحه آن وب سایت نیاز دارید آن مقدار از مطالب را بردارید و در وب سایت خود قرار دهید و حتما لینک صفحه آن وب سایت را نیز قرار دهید و به عنوان “منبع” آن را ذکر نمایید تا از طرف گوگل جریمه نشوید.

در پست های بعدی سعی می کنیم به صورت تخصصی تر در خصوص محتوای مناسب برای وب سایت صحبت کنیم که چگونه محتوایی در وب سایت قرار دهیم تا هم برای بازدیدکنندگان آن محتوا جذاب باشد و هم از لحاظ سئو، محتوای ما سئو شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید
[کل: 0 میانگین: 0]
Post Views: 2,454